15. ročník letního kempu ve Sloupu

 

 

 

        Od mého velice dobrého kamaráda  Ládi Tomiho ze Zlína jsme dostali pozvánu na 15. ročník letního kempu bojových umění ve Sloupu v Moravském Krasu. Dopoledne 21.7.2007 jsme vyrazili směr Morava. Už při odjezdu z  Tanvaldu vystoupila teplota vzduchu dost vysoko a začínal hezký den. Cestou jsme měli drobnou poruchu na voze a do kempu jsme dorazili okolo 16.30 hodin. Tady nás uvítal  hlavní pořadatel celé akce Láďa Tomi. Dostali jsme chatku č.34 a šli se ubytovat. To bude náš domov v následujícím týdnu.

       Druhý den , přestože byla neděle , byly dopoledne i odpoledne tréninky. Ty vedli střídavě ing. Pavel Halva ( držitel 4 Danu v karate) a Vladimír Tomi ( rovněž držitel 4 Danu v karate). Pavlovi tréninky byly zaměřené na karate a Láďovi na sebeobranu. Mezi tréninky jsme stihli ještě skočit na nedaleké koupaliště. Pondělí bylo v podobném duchu.

       V úterý přijel shihan ing. Ladislav Petráš (držitel 7 Danu v Ju-Jutsu) a vedl tréninky v úterý a dopolední středeční.. S ním  jsme si vyzkoušeli nejen pákové techniky ale i cvičení s Hambo ( hůl délky 90 cm a průměru 2 - 2,5cm ).Po obědě  jsme si připravili dřevo na večerní táborák a protože odpolední trénink byl zrušený vypravili jsme se na prohlídku zříceniny hradu v Boskovicích. Večer  jsme si opekli klobásy a zazpívali u táboráku.

       Ve čtvrtek  dopoledne  přijel do tábora shihan Jiří Hausher ( držitel 8 Danu v karate) a ten potom vedl zbylé tréninky. Než jsme se nadáli, týden se přehoupl, a byl tu páteční večer. Sešli jsme se u táboráku na rozloučenou . V sobotu jsme po snídani už jen vyklidili chatky a plni nových zážitků se rozjeli domů.                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                          -MD-

zpět 

vstup do fotogalerie