První trénink v nových prostorách

       V úterý 25. května 2022 jsme zahájili další etapu našeho cvičení. Společný trénink v kulturní místnosti  úřadu městyse Zásada. První trénink byl společný, jednak proto, že byl první a jednak pro malou účast na trénincích. Po covidové epidemii se zredukoval počet našich členů, kdy né všichni se vrátili zpět do tělocvičny. Část našich členů přestala chodit, protože si plní jiné životní povinnosti a v neposlední řadě některé postihly zdravotní obtíže.

     V nových prostorách, kde nyní budeme cvičit je celá jedna stěna pokryta zrcadly, což by nám mohlo pomoci při zdokonalování našeho cvičení. A dalším kladem je, že budova je tepelně odizolována a proto nebude potřeba v poledne jezdit pouštět topení, abychom mohli v odpoledních hodinách cvičit ve vyhřáté místnosti. Venkovní počasí, kdy teploty se začaly blížit těm letním, nevyžaduje topit, ale výhledově je to dobrá zpráva.

     Na prvním tréninku se sešli držitelé různých technických stupňů a tomu byla uzpůsobena i náplň tréninku. Část byla věnována karate a část technikám sebeobrany. Tak snad budeme mít štěstí a v těchto prostorách budeme moci cvičit déle než v nedaleké sokolovně.